ساعت پاسخگویی : 9 الی ۱۷ - پنجشنبه ها ۹ الی 14

22241158- 021

6099252 - 0990

22241158 – 021

252 99 60 0990

چهار اصل مهم که به‌هنگام نصب متوقف‌کننده می‌بایست در نظر گرفته شود:

استاپرها یا همان متوقف‌کننده‌های خودرو، پس از اندازه‌گیری دقیق به‌وسیله پیچ و رولپلاک در محل موردنظر به زمین پیچ می‌شوند.

سایز پیچ و رولپلاک‌ جهت نصب استاپرها:

طول پیچ و رولپلاک‌های متوقف‌کننده، عموماً 10 سانتی‌متر می‌باشد، که 5 سانتی‌متر آن در زمین و 5 سانتی‌متر دیگر در خود استاپرها می‌ماند، که این مورد سبب چسبندگی محکم‌تر استاپر به زمین می‌گردد، با این وجود در شرایط خاص، می‌توان از پیچ‌های 8 سانتی‌متری نیز استفاده نمود.

سایز پیچ و رولپلاک، جهت نصب و چسبندگی محکم‌تر متوقف‌کننده به زمین

طول پیچ مناسب جهت جلوگیری از آسیب رساندن به سطوح اپوکسی و عایق شده:

از آنجا که پوشش روی عایق کف‌ معمولاً بیشتر از 5 سانتی‌متر می‌باشد، لذا با انتخاب طول پیچ مناسب می‌توان مانع از آسیب رسیدن به لایه‌های عایق‌بندی شد، از سویی برای اطمینان بیشتر می‌توان در هنگام نصب استاپرها، از تیم نصب درخواست نمود، تا از چسب‌های آکواریوم و سیلیکون برای پرکردن سوراخ‌ها استفاده نمایند، تا بدین طریق، محل‌های سوراخ شده آب‌بندی شوند.

محل نصب استاپرها:

قابلیت نصب بر روی کلیه‌ی سطوح

استاپرها هم در فضای باز و هم در محیط‌های داخلی ساختمان، و بر روی هر گونه سطح اعم از؛ آسفالت، بتن و سنگ قابلیت نصب دارند.

فاصله استاپر از دیوار

عمق و طول پارکینگ‌ها، در ساختمان‌های مختلف یکسان نیست، از این رو نمی‌توان به‌طور دقیق عدد ثابتی جهت تعیین فاصله استاپر از دیوار محاسبه کرد، و آن را برای کلیه‌ی پروژه‌ها اعمال نمود؛ با این حال، به‌طور میانگین استاپرها باید در فاصله 80-110 سانتی‌متری از دیوار نصب شوند.

فاصله دو استاپر از یکدیگر

فاصله میان دو استاپر از یکدیگر، که اصطلاحاً آکس تا آکس نامیده می‌شود، باید حدود 150 سانتی‌متر باشد؛ حال اگر از استاپرهای 2 متری (دیوایدرها) استفاده شود، به ازای هر خودرو، یک استاپر 2 متری نصب می‌شود، که در این صورت فقط فاصله آن با دیوار حائز اهمیت است.

عوامل تعیین کننده هزینه‌ی نصب استاپر:

هزینه‌ی نصب استاپر، در درجه اول به نوع متوقف‌کننده‌، و در مراحل بعدی به تعداد متوقف‌کننده‌ها و میزان کار مورد نیاز برای نصب بستگی دارد.

نوع متوقف‌کننده‌

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در هزینه‌ی نهایی نصب تأثیر می‌گذارد، نوع متریال به‌کار رفته در ساخت متوقف‌کننده‌ها می‌باشد.

تعداد متوقف‌کننده‌

عامل مؤثر دیگر در هزینه‌ی نصب متوقف‌کننده‌‌ها، تعداد متوقف‌کننده‌های مورد نیاز برای محل مورد نظر می‌باشد. هزینه‌ی نصب هر متوقف‌کننده 12500 تومان است، که این رقم برای تعداد حداقل 100 عدد استاپر می‌باشد و برای تعداد کمتر از 100 عدد، قیمت داده شده به‌صورت پروژه‌ای متغیر می‌باشد.

میزان کار مورد نیاز جهت نصب

قیمت نصب متوقف‌کننده، به متراژ محل مورد نظر جهت نصب استاپر نیز وابسته است، به‌طوریکه در ابعاد زیاد و برای مکان‌هایی با متراژ بالا از این نظر که لازم است موقعیت‌های بیشتری جهت نصب استاپر در نظر گرفته شود، هزینه‌های مربوط به نصب نیز متعاقباً افزایش خواهد یافت.

تماس جهت مشاوره و خرید