استاپر پارکینگ (WHEEL  STOPPER)  یا متوقف کننده خودرو                         

استاپر ها در واقع یک فرمان توقف برای راننده می باشند، آنها کمک چشمگیری به رانندگان می نمایند بویژه زمانی که قصد پارک کردن وسیله نقلیه خود را در فضای تنگ دارند. متوقف کننده ها در واقع تعیین کننده حد نهایی فضای پارکینگ ها هستند که مانع از پارک کردن خودروها در خارج از حوزه‌های مشخص‌شده می شوند و همچنین می‌توانند از تماس ناخواسته و آسیب به دیگر وسایل نقلیه پارک ‌شده و از تخطی خودرو در پیاده‌رو و برخورد با دیوار و یا پنجره‌ها جلوگیری کند.

 خرید استاپر پارکینگ 

 

استاپر برای حد نهایی فضای پارکینگ

استاپر ایجاد نظم در پارکینگ

حد نهایی فضای پارک مشخص می گردد

ایجاد نظم و پارک در حوزه مشخص

دلایل استفاده از استاپر پارکینگ 

چرا متوقف کننده ها در پارکینگ استفاده می شوند؟ این کار برای این است که مطمئن شوید که یک وسیله نقلیه در حال پارک می‌تواند خودروی خود را در منطقه تعیین‌شده پارک کند. محوطه‌هایی از پارکینگ وجود دارند که فقط با خطوط خط تقسیم می‌شوند ولی این خطوط اگر راننده دید کامل از اینه های بغل خودرو را نداشته باشد باعث توقف خودرو و جلوگیری از برخورد و خسارت ناشی از برخورد نمی شود، ولی نصب متوقف کننده به افراد کمک می‌کنند تا مطمئن شوند که وسیله نقلیه آن‌ها تنها به محل تعیین‌شده اشان می‌رسد.

حد نهایی پارک

ایجاد نظم با استاپر

حد نهایی پارک

ایجاد نظم در فضای پارک

مراقبت از خودرو ها 

شما می‌بینید، گزارش‌های زیادی درباره صاحبان خودرو وجود دارد که شکایت دارند که خودروهای آن‌ها توسط خودروهای دیگر، در مناطق پارکینگ آسیب‌دیده اند. اما به کمک متوقف کننده ها، موقعیت‌هایی مثل این به حداقل می رسد. بنابراین اگر صاحب پارکینگ هستید، باید با استفاده از متوقف کننده ها در هر نقطه از پارکینگ از مشتریان خود و اتومبیل هایشان مراقبت کنید.

جلوگیری از حرکت خودرو با استاپر

جلوگیری از حرکت خودرو

جلوگیری از حرکت خودرو

جلوگیری از حرکت خودرو

سازماندهی پارکینگ 

نصب متوقف کننده خودرو در فضای پارکینگ بهترین راه برای اطمینان از این است که محل پارک در مراکز تجمعی به خوبی سازمان دهی شده و فضای پارکینگ مناسب و امنیت عالی برای بازدیدکنندگان را فراهم می‌نماید و همچنین باعث جلوگیری از صدمه ناشی از برخورد اتومبیل با سایر خودروها و یا بدنه پارکینگ می گردد  وسبب صرفه جویی در هزینه ها می شود.

ایجاد نظم در فضاب پارکینگ

ایجاد نظم در فضای پارکینگ

وجود متوقف کننده ها در انتهای فضای پارک باعث می شود راننده سعی کند در محل تعیین شده پارک نماید ، ارتفاع انها باید به گونه ای است که آن‌ها به وضوح قابل‌مشاهده هستند تا به رانندگان کمک کند پارک خود را به راحتی سازماندهی کنند و ارتفاع این تجهیزات به اندازه ای است که اتومبیل را متوقف می کند و در عین حال به اندازه ای است که هیچ گونه آسیبی به وسایل نقلیه وارد نشود و  به این وسیله انتهای مسیر خوردو مشخص می شود.

ایجاد نظم در فضای پارکینگ با استاپر

ایجاد نظم با متوقف کننده خودرو

ایجاد نظم در فضای پارک

ایجاد نظم در فضای پارک

مزایای استاپر پارکینگ:

–  محصول لاستیک با دوام طولانی ، قابلیت ارتجاعی و نصب آسان

– حداکثر قابلیت دیده شدن، حتی در شب، بواسطه نوارهای شب رنگ با وضوح بالا برای هشدار

– نصب به روش پیچ و رول پلاک بر روی کف

– مقاومت در برابر تغییرات شدید دما، نور ،روغن و رطوبت

– مزیت متوقف کننده های لاستیکی نسبت به متوقف کننده ها از جنس بتن این است که متوقف کننده های لاستیکی در برابر ضربه قابلیت ارتجاعی داشته و هنگام ضربه خم می شوند در حالی که متوقف کننده های بتنی با برخورد به اتومبیل در حال پارک یا ضربه شدید گاها خورد می شوند.

نمونه های استفاده از متوقف کننده خودرو در پروژه های شرکت بنای ماندگار