ساعت پاسخگویی : 9 الی ۱۷ - پنجشنبه ها ۹ الی 14

۲۲۲۱۵۱۷۷ - 021

6099252 - 0990

22241158- 021

22241158 – 021

252 99 60 0990
لوگو بنای ماندگار

ایمان و باور ما در ابتدای هر مسئولیت دشواری، تنها عاملی است که موفقیت نهایی‌مان را تضمین می‌کند.

بنای ماندگار، از سال 1384 با افتخار مشغول به فعالیت در زمینه‌های طراحی معماری، سازه و اجرای ساختمان‌های مسکونی، اداری، تجاری، پارکینگ‌ها و شهرک‌سازی در اطراف کشور عزیزمان، ایران می‌باشد. این شرکت همواره در تلاش است با لحاظ نمودن رویکردهای نوین علمی و فنی در ارتقای کیفی طرح‌ها و پروژه‌ها ، هم‌راستا با تغییرات فناوری و فرهنگی روز، فردایی بهتر را بیافریند.

در راستای بهبود فضاهای زندگی، یک از فعالیت‌های شرکت تجهیزات ایمنی و مبلمان انواع پارکینگ‌ها می‌باشد. این شرکت آمادگی خود را جهت تجهیز ایمنی و مبله نمودن محوطه انواع پارکینگ‌ها اعلام می‌دارد.

شرکت بنای ماندگار وارد کننده بهترین کیفیت تجهیزات ایمنی و مبلمان پارکینگ بوده، همچنین با داشتن کارشناسان خبره، مشاور شما در طراحی و اجرای الگوی مناسب تجهیزات پارکینگ مطابق با آخرین استانداردها می‌باشد. این شرکت آمادگی خود را جهت تجهیز ایمنی و مبله نمودن محوطه انواع پارکینگ‌ها اعلام می‌دارد.

محصولات وارداتی شرکت بنای ماندگار با بهترین کیفیت، دارای استاندارد بین‌المللی و گواهی تست کیفیت محصولات می‌باشد. از جمله محصولات شرکت می‌توان به ضربه گیر ستون ، متوقف کننده خودرو، تقسیم کننده پارکینگ ، قفل پارکینگ و ستون پارک بند اشاره نمود.

تماس جهت مشاوره و خرید